Komplet pultík + stabilizační botičky k židlím Jitro Baby přírodní lak

Komplet jídelního pultíku a stabilizačních botiček pro nejmenší děti.

1 140,00 Kč
S DPH . Objednejte si mně do 11:00 a zítra jsem u vás. Neplatí u objednávek s bankovním převodem.
Počet
skladem, ihned k odeslání

Jídelní stolek k rostoucí židli Jitro vhodný pro děti od cca 9 měsíců do 2 let. Umožňuje dítěti stolovat spolu s rodiči, dítě se necítí odstrčené a tuto možnost uvítá. Rostoucí židli Jitro lze s jídelním pultíkem používat jako jídelní židličku pro Vaše dítě.

 

Skládá se z područek, spojovací tyčky s kuličkami na fixaci pultíku ve zvolené poloze, pásku mezi nožičky, kšandiček a stabilizačních botiček. Područky jsou následně samostatně použitelné.

 

Výhody pultíku:

•lze použít ke všem stolům v rozmezí výšky 72 – 82 cm, jeho použití není závislé na lemu pod deskou stolu – rozměrově poskytuje dostatečné místo pro kolínka dítěte.
•je omyvatelný


Nevýhody pultíku:

•dítě musíte do zařízení vkládat shora
•větší nárok na místo kolem stolu, nelze bez dítěte zastrčit pod stůl
•dle výšky stolu je pultík redukcí mezi deskou stolu a dítětem, většinou je v jedné rovině s jeho hranou, někdy lze zasunout nad nebo pod.

Doporučení – nepoužívat bez pultíku, ten zabrańuje prostrčení kolínek pod tyčkou a dítě se proto v židličce bez pultíku může postavit!!

 

V případně dodatečného zakoupení pultíku se zejména u barevných židlí nemusí úplně přesně shodovat barva židle a jídelního pultíku.

 

Akce poštovné zdarma neplatí při objednávce pouze samotného příslušenství k židlím Jitro. V případě objednávky rostoucí židle Jitro + příslušenství k židli je celkové poštovné zdarma.

 

1 ks