Moll Maximo 15 Weiss Grau Zobrazit v plné velikosti.

Moll Maximo 15 Weiss Grau

Dětská rostoucí židle Maximo zajistí Vašemu dítěti kvalitní sezení po celou dobu růstu jeho těla až do dospělosti. Vhodná od 110cm výšky dítěte až po dospělého 2m vysokého člověka. Nastavitelná hloubka sedadla, výška sedadla a opěradla. Pratelné potahy a spoustu dalších funkcí!


Více detailů

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

11 015 Kč

Informujte mě, až bude k dispozici

Přidat do mého seznamu přání

11 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Více informací

Ergonomicky nastavitená
Individuálně nastavitelná hloubka sedáku, výška sedáku a opěradla. Všechny tyto funkce hravě nastavíte během okamžiku. (dodávané s měřítkem pro správné nastavení)
Sedák i opěrák je pohyblivý na měkké gumě, tak, aby dítě sedělo aktivně a nebylo ztuhlé v jedné pozici.
Manipulace
Rám židle je zakončen praktickou úchytkou pro snadnou manipulaci
Židle je stabilní a robustní, takže na ní mohou sedět i ty nejmenší. Kříž je tvořen pěti nohami s nízkým těžištěm, čímž dává židli velikou stabilitu a bezpečnost. Kolečka jsou brzděná a pogumovaná – vhodné jak pro tvrdé tak i měkké podlahy.
 
Pratelný potah
Děti jsou děti a tak se počítá s tím, že se židle občas umaže. Židle od firmy Moll mají velikou výhodu díky pratelným potahům a tak vše vydrží stále svěží a čisté i po několikaletém používání.
 
Jedinečná funkce TurnStop
V případě aktivování TurnStop můžete zaaretovat otočnou funkci židle. Kolečka lze také vyměnit za kluzáky, které se dají zakoupit jako příslušenství.
  • Komentáře
  • Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...